Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

KEY ENDÜSTRİYEL KİMYA MAKİNA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak 1996 yılında Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesinde %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, endüstriyel temizlik ve bakım ürünleri; sanayi, epoksi ve poliüretan boya kaplama ürünleri; zemin kaplama kimyasalları ve ürünleri konusunda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Görme engelliler için T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı Rehabilitasyon ve Eğitim Dairesi tarafından yapılan Hissedilebilir Yüzey Çalıştayları Değerlendirme Raporu’ sonucunda oluşan standartlarla Kılavuz İz, Uyarıcı Yüzey, Eliptik Yüzey ürünlerini özel,plastik, kauçuk ve endüstriyel polimerlerle üretimiş, satış ve montaj hizmetlerine başlamıştır.

Daha sonraki aşamada engellilere yönelik yönlendire levhaları,braille hazırlanmış tabelalar , engelliler için özel hazırlanan wclerde kullanılmak üzere tutunma aparatları, özel engelli yardımı için kullanılan çağrı sistemleri, engellileri uyaran sesli ışıklı yönlendirme sistemleri ayrıca engelli araç şarj istasyonları işitme engelliler için hazırlanmış duyma yardımcı sistemi, acil yardım tıbbi müdahale çağrı sistemi, engelli asansör ve taşınabilir rampa imalatına başlamıştır.

Kuruluşumuzdan bu güne, müşterilerinden aldığı desteği ve gücü , yenilemeye ve araştırmaya yönlendiren firmamız, metal, otomotiv, gıda, catering , turizm, bakım onarım gibi pek çok sektöre ürün ve servis desteğiyle hizmet vermektedir.

Firmamız günün gelişen koşulları karşısında kendisini sürekli yenilemekte, sanayimizin problemlerini çözmek ve ithalata dayalı ürünlere olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için sürekli efor sarf etmekte, ar-ge çalışmalarıyla dünya standartlarında yeni formüllerle işletmelerinizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Firmamız aynı zamanda yaşadığımız çevreyi gelecek nesillere, yaşanabilir şekilde bırakmak anlayışıyla Responsible Care (Üçlü Sorumluluk) taahütüne imza atan ilk 70 firmadan biri olup, çağdaş ve modern bir gelecek için mücadelesine de bu yönde devam etmektedir.

‘Kalitenin anahtarı bizde’ sloganıyla firmamız, profesyonel satış kadrosu ve teknik desteği ile sizlere her zaman bir telefon kadar yakındadır.

MİSYONUMUZ:
Dünya standartlarındaki formüllerle endüstri kimyasalları üreterek, tüm çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yaşadığımız çevreyi gelecek nesillere, yaşanabilir şekilde bırakmak anlayışıyla çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ:
Endüstri kimyasalları alanında; dinamik yapısıyla mal ve hizmet üreten her yerde, problemlerin çözümünde anahtar marka olmaktır.